آستارا(جان داده گان وطن) وبلاگ حاج رمضان انصاری/09111842702/دفاع همچنان ادامه دارد سخن کوتاه ............................................................................................................... اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر دنیای امروز که عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات نام گرفته نیازمند تبادل اطلاعات بدون تاثیرپذیری از رسانه های قدرتمند هست ، رسانه هایی که اخبار و اطلاعات خود را هدفمند در اختیار مخاطبین قرار می دهند . فلذا ما وبلاگ نویسان می توانیم نقطه نظرات خود را در مورد مسائل و مشکلات دنیایی که در آن زندگی می کنیم از طریق وبلاگهایمان در معرض نقد و قضاوت هم قرار دهیم . باشد که این امر موجب افزایش آگاهی هایمان گردد تا دید بهتری به دنیا داشته باشیم . انشاالله / یاعلی (ع) tag:http://astarab.mihanblog.com 2020-08-07T20:42:00+01:00 mihanblog.com فرمانده انتظامی گیلان: 2016-09-11T20:32:59+01:00 2016-09-11T20:32:59+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7073 حاج رمضان انصاری فرمانده انتظامی گیلان:دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی در جامعه است/ کاهش 20 درصدی وقوع جرم در آستارا فرمانده انتظامی گیلان گفت: دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی، تغییر باورها و تبدیل هنجارها به ناهنجاری‌ها در جامعه است. به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با اشاره به اینکه در تمام دنیا امنیت حرف نخست را می‌زند، اظهار کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارزش برای آنها که در راستای ایجاد امنیت گام برمی‌د

فرمانده انتظامی گیلان:

دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی در جامعه است/ کاهش 20 درصدی وقوع جرم در آستارا

خبرگزاری فارس: دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی در جامعه است/ کاهش 20 درصدی وقوع جرم در آستارا

فرمانده انتظامی گیلان گفت: دشمن به‌دنبال عفت‌زدایی، تغییر باورها و تبدیل هنجارها به ناهنجاری‌ها در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با اشاره به اینکه در تمام دنیا امنیت حرف نخست را می‌زند، اظهار کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارزش برای آنها که در راستای ایجاد امنیت گام برمی‌دارند، بسیار متفاوت است.

]]>
از هوش رفتن کلینتون هنگام شرکت در مراسم یادبود قربانیان ۱۱ سپتامبر 2016-09-11T20:32:26+01:00 2016-09-11T20:32:26+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7072 حاج رمضان انصاری از هوش رفتن کلینتون هنگام شرکت در مراسم یادبود قربانیان ۱۱ سپتامبر شناسه خبر: 1184437 سرویس: بین الملل ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲ نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در زمان حضور در مراسم یادبود قربانیان حادثه یازده سپتامبر در نیویورک از هوش رفته و برای انجام اقدامات پزشکی به مکان دیگری منتقل شده است. از هوش رفتن کلینتون هنگام شرکت در مراسم یادبود قربانیان ۱۱ سپتامبر
شناسه خبر: 1184437 سرویس: بین الملل
کلینتون

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در زمان حضور در مراسم یادبود قربانیان حادثه یازده سپتامبر در نیویورک از هوش رفته و برای انجام اقدامات پزشکی به مکان دیگری منتقل شده است.

]]>
واکنش شریعتمداری به اظهارات روحانی درباره ماجرای سفارت عربستان/ اینها بهانه‌های دم‌دستی است 2016-09-11T20:20:58+01:00 2016-09-11T20:20:58+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7070 حاج رمضان انصاری مترین سهم آل‌سعود اعدام است واکنش شریعتمداری به اظهارات روحانی درباره ماجرای سفارت عربستان/ اینها بهانه‌های دم‌دستی است شریعتمداری به اظهارات روحانی که گفته بود اگر عده‌ای به سفارت عربستان حمله نمی‌کردند، برگ برنده در دستان ایران بود واکنش نشان داد. او همچنین گفت: یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ الان در عربستان حاکمیت دارند. صراط: مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ الان در عربستان حاکمیت دارند.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه ک
واکنش شریعتمداری به اظهارات روحانی درباره ماجرای سفارت عربستان/ اینها بهانه‌های دم‌دستی است
شریعتمداری به اظهارات روحانی که گفته بود اگر عده‌ای به سفارت عربستان حمله نمی‌کردند، برگ برنده در دستان ایران بود واکنش نشان داد. او همچنین گفت: یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ الان در عربستان حاکمیت دارند.
صراط: مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ الان در عربستان حاکمیت دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان بعدازظهر امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی ضد جنایات آل سعود اظهار داشت: این راهپیمایی کمترین نوع لبیکی است که می‌توان به فرمایشات مقام معظم رهبری داشت. ]]>
امام جمعه آستارا: قرارداد FATF کمک به اهداف شوم آمریکا در ایران است 2016-09-09T18:10:14+01:00 2016-09-09T18:10:14+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7069 حاج رمضان انصاری امام جمعه آستارا:قرارداد FATF کمک به اهداف شوم آمریکا در ایران است امام جمعه آستارا با بیان اینکه قرارداد ننگین FATF کمک به اهداف شوم آمریکا در داخل کشور است، گفت: تحریم سپاه پاسداران و سپاه قدس خودتحریمی و خودزنی بوده و تضعیف توان نظامی کشور خیانت به آرمان‌های نظام است. به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت‌الاسلام کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه‌های سیاسی‌ عبادی نماز جمعه این شهر اظهار کرد: ماه ذی‌الحجه ماه دعا و عبادت است.

امام جمعه آستارا:

قرارداد FATF کمک به اهداف شوم آمریکا در ایران است

خبرگزاری فارس: قرارداد FATF کمک به اهداف شوم آمریکا در ایران است

امام جمعه آستارا با بیان اینکه قرارداد ننگین FATF کمک به اهداف شوم آمریکا در داخل کشور است، گفت: تحریم سپاه پاسداران و سپاه قدس خودتحریمی و خودزنی بوده و تضعیف توان نظامی کشور خیانت به آرمان‌های نظام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت‌الاسلام کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه‌های سیاسی‌ عبادی نماز جمعه این شهر اظهار کرد: ماه ذی‌الحجه ماه دعا و عبادت است.

]]>
آیت‌الله جنتی در نماز جمعه تهران: 2016-09-09T18:07:13+01:00 2016-09-09T18:07:13+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7068 حاج رمضان انصاری آیت‌الله جنتی در نماز جمعه تهران:متخلفان حقوق‌ نجومی به مردم معرفی شوند/ آل‌سعود اعقاب ابوسفیان هستند/مجلس برابر FATF سکوت نکند امام جمعه موقت تهران تأکید کرد باید به طور شفاف متهمان و متخلفان حقوق‌های نجومی به ملت را معرفی کنند. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد جنتی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه تهران، اظهار داشت: فاجعه منا قلب همه را خونین کرده و یک سال از این فاجعه می‌گذرد. 7 هزار نفر را در زمین امن الهی کشتند. این

آیت‌الله جنتی در نماز جمعه تهران:

متخلفان حقوق‌ نجومی به مردم معرفی شوند/ آل‌سعود اعقاب ابوسفیان هستند/مجلس برابر FATF سکوت نکند

خبرگزاری فارس: متخلفان حقوق‌ نجومی به مردم معرفی شوند/ آل‌سعود اعقاب ابوسفیان هستند/مجلس برابر FATF سکوت نکند

امام جمعه موقت تهران تأکید کرد باید به طور شفاف متهمان و متخلفان حقوق‌های نجومی به ملت را معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد جنتی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه تهران، اظهار داشت: فاجعه منا قلب همه را خونین کرده و یک سال از این فاجعه می‌گذرد. 7 هزار نفر را در زمین امن الهی کشتند. این تعجب است، دنیا به کجا می‌رود. حرم امن الهی که حیوانات هم باید در آنجا امنیت داشته باشند آنگاه زائران خانه خدا در حالت احرام و با لب تشنه می‌کشند و بعد آنهایی هم که نیمه جان هستند کانتینر می‌برند و ذره‌ای آب هم به آنها ندهند و در همان حالت از دنیا بروند.

]]>
خلاصه ترجمه؛دونالد ترامپ کتا ب انتخاباتی اش را منتشر کرد 2016-09-07T19:40:39+01:00 2016-09-07T19:40:39+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7067 حاج رمضان انصاری آخرین گزارش های رسانه  از روریاروئی انتخاباتی ترامپ و کلینتون حاکی از اینست که طبق روال معمول گذشته ایالات متحده  ژنرال های نظامی  آمریکا وهمکاران نیز در صف بندی دوکاندید انتخاباتی ایلات متحده شرکت فعال دارند "جان آلن" ژنرال بازنشسته  در حمایت از هیلاری کلینتون،  کمپین تبلیغاتی اورا گرم کرده است.تا جائیکه  دونالد ترامپ " آلن" را   به عنوان  یک«ژنرال شکست خورده»، خطاب کرده است.در طرف دیگر، "ژنرال مایکل فلین"رئیس سابق آژانس اطلاعات دفاعی امریک
آخرین گزارش های رسانه  از روریاروئی انتخاباتی ترامپ و کلینتون حاکی از اینست که طبق روال معمول گذشته ایالات متحده  ژنرال های نظامی  آمریکا وهمکاران نیز در صف بندی دوکاندید انتخاباتی ایلات متحده شرکت فعال دارند "جان آلن" ژنرال بازنشسته  در حمایت از هیلاری کلینتون،  کمپین تبلیغاتی اورا گرم کرده است.
تا جائیکه  دونالد ترامپ " آلن" را   به عنوان  یک«ژنرال شکست خورده»، خطاب کرده است.
در طرف دیگر، "ژنرال مایکل فلین"رئیس سابق آژانس اطلاعات دفاعی امریکا، مخالف سرسخت دولت اوباما،که حمایت از نامزدی دونالد ترامپ، را بعهده گرفته است ، او می گوید: مردم «احترام و اعتماد به نفس خود را در دولت  اوباما از دست داده اند».
با این توضیح؛ که افسران عالی رتبه ایالات متحده  نیزاز هم اکنون با مشورت دادن به رئیس جمهور بعدی در جستجو ی احیای قوی تر نقش خود در عرصه سیاسی هستند.پیرامون  انتخابات پیش رو و قدرت طلبی انحصاری نظامی  آمریکا  دونالد ترامپ کتابی را  نوشته است که خلاصه ترجمه ی آن بشرح زیر تقدیم می کنم:

دونالد ترامپ نامزدجمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، در آغاز مبارزات انتخاباتی كتاب اختصاصی خود را " "آمریکای لنگ .. چگونه کشور مان را  دوباره روی پا نگهداریم/ بزرگی دوباره"منتشر کرد :

]]>
حسین شریعتمداری در جلسه محاکمه مردمی حقوق‌های نجومی: دولت در حال غرق شدن در باتلاق برجام است 2016-09-07T19:34:50+01:00 2016-09-07T19:34:50+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7066 حاج رمضان انصاری حسین شریعتمداری در جلسه محاکمه مردمی حقوق‌های نجومی:دولت در حال غرق شدن در باتلاق برجام است مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: ما دستاوردهای نقد را داده‌ایم و وعده‌های نسیه گرفته‌ایم و این واقعیت تلخ برجام است که ما در حال غرق شدن در آن هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حسین شریعتمداری لحظاتی قبل در دومین جلسه از سلسله جلسات محاکمه مردمی مدیرانی که حقوق‌های نجومی دریافت‌ کرده‌اند، با اشاره به سخنی از شهید بهشتی اظهار داشت: شناخت نقشه راه خود، نقشه راه حریف و مواضع و

حسین شریعتمداری در جلسه محاکمه مردمی حقوق‌های نجومی:

دولت در حال غرق شدن در باتلاق برجام است

خبرگزاری فارس: دولت در حال غرق شدن در باتلاق برجام است

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: ما دستاوردهای نقد را داده‌ایم و وعده‌های نسیه گرفته‌ایم و این واقعیت تلخ برجام است که ما در حال غرق شدن در آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حسین شریعتمداری لحظاتی قبل در دومین جلسه از سلسله جلسات محاکمه مردمی مدیرانی که حقوق‌های نجومی دریافت‌ کرده‌اند، با اشاره به سخنی از شهید بهشتی اظهار داشت: شناخت نقشه راه خود، نقشه راه حریف و مواضع و عملکردهای دشمن سه مقدمه لازم برای بررسی دقیق موضوع حقوق‌های نجومی است.

]]>
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خصومت دیرینه دشمنان با ایران، برگزاری کنگره ملی شهدا را پاسخی به هجمه‌های آن‌ها دانست. 2016-09-07T18:37:20+01:00 2016-09-07T18:37:20+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7060 حاج رمضان انصاری سپاه نیوز:جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خصومت دیرینه دشمنان با ایران، برگزاری کنگره ملی شهدا را پاسخی به هجمه‌های آن‌ها دانست.  به گزارش سپاه نیوز ؛سردار سرتیپ پاسدارعلی فضلی، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین  در یازدهمین جلسه شورای مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهد سردار فضلی:     کنگره ملی شهدا پاسخی به هجمه‌های دشمنان است

سپاه نیوز:جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خصومت دیرینه دشمنان با ایران، برگزاری کنگره ملی شهدا را پاسخی به هجمه‌های آن‌ها دانست.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سردار سرتیپ پاسدارعلی فضلی، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین  در یازدهمین جلسه شورای مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای منا اظهار داشت: خصومت دشمنان با ایران، خصومتی دیرینه است و همچنان ادامه دارد.

وی برگزاری کنگره ملی شهدای دانشجو را مقابله با هجمه‌های دشمن دانست و ادامه داد: کنگره ارزشمندی شکل گرفت که تکرار دوباره آن خیر و برکت به همراه دارد.

سردار فضلی به برگزاری بازسازی واقعه غدیر خم توسط سازمان بسیج متسضعفین در چند سال گذشته اشاره کرد و گفت: با مشارکت بسیاری از افراد و به‌خصوص علما و همچنین انجام کارهای پژوهشی توانستیم واقعه غدیر خم را بازسازی کنیم. اولین بازآفرینی در چهارم آذر سال 89 در شهر مقدس قم  و در نزدیکی جمکران شکل گرفت. ]]>
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز در فضاهای دور دست با دشمنان اسلام در نبرد هستیم و توانستیم تا حدود زیادی اراده مسلمانان را بر کفار تحمیل کنیم. 2016-09-07T18:33:37+01:00 2016-09-07T18:33:37+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7059 حاج رمضان انصاری سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز در فضاهای دور دست با دشمنان اسلام در نبرد هستیم و توانستیم تا حدود زیادی اراده مسلمانان را بر کفار تحمیل کنیم. به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدارحسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هفدهمین اجلاس سالانه بسیج اساتید که در سالن صبا مشهد مقدس برگزار سردار سلامی در اجلاس سالانه بسیج اساتید: امروز در فضاهای دور دست با دشمنان در نبرد هستیم/ در برجام بدنبال استراتژی کاهش قدرت ایران هستند

سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز در فضاهای دور دست با دشمنان اسلام در نبرد هستیم و توانستیم تا حدود زیادی اراده مسلمانان را بر کفار تحمیل کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدارحسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هفدهمین اجلاس سالانه بسیج اساتید که در سالن صبا مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: در موقعیت سرنوشت سازی از تاریخ اسلام و ایران به سر می بریم، در مقطعی هستیم که مواجهه راهبردی تعیین کننده‌ای بین نظام استکبار از یک سو و انقلاب اسلامی از سوی دیگر در جریان است.

وی افزود: بدون تردید مسیر آینده بشریت با نتیجه این نبرد ارتباط مستقیم خواهد داشت. امروز منطقه جهان اسلام ایفا کننده نقشه راهبردی است.

سردارسلامی اظهار داشت: ‌هر تحولی در منطقه رخ دهد سیمای جهان در آینده را ترسیم می کند. در این دوره 35 ساله 12 جنگ در سرزمین های اسلامی رخ داده که یک طرف دنیای غرب و طرف دیگر انقلاب اسلامی و کشورهای همپیمان بوده است. ]]>
از خون شهیدان منا نمی‌گذریم 2016-09-07T18:30:28+01:00 2016-09-07T18:30:28+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7058 حاج رمضان انصاری از خون شهیدان منا نمی‌گذریم درخواست بی‌سابقه روحانی از کشورهای منطقه/ برای تنبیه عربستان هماهنگ باشید روحانی تأکید کرد: اگر مشکل موجود با دولت عربستان صرفا مسأله حج و منا بود، شاید می‌شد راه‌حلی برای برطرف کردن آن پیدا کرد اما ... صراط: رییس‌ جمهور با گرامیداشت سالگرد شهادت مظلومانه حجاج بیت‌الله الحرام، تصریح کرد: دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران هرگز از خون این شهیدان نخواهند گذشت و به پیگیری‌های حقوقی و سیاسی خود برای احقاق حقوق آنان ادامه خواهد داد.به گزارش پایگاه اطل از خون شهیدان منا نمی‌گذریم

روحانی تأکید کرد: اگر مشکل موجود با دولت عربستان صرفا مسأله حج و منا بود، شاید می‌شد راه‌حلی برای برطرف کردن آن پیدا کرد اما ...
صراط: رییس‌ جمهور با گرامیداشت سالگرد شهادت مظلومانه حجاج بیت‌الله الحرام، تصریح کرد: دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران هرگز از خون این شهیدان نخواهند گذشت و به پیگیری‌های حقوقی و سیاسی خود برای احقاق حقوق آنان ادامه خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه هیأت دولت، در این خصوص اظهارداشت: دولت سعودی که با مانع تراشی، از اعزام حجاج ایرانی جلوگیری کرده است، امسال علاوه بر همه جرائم گذشته، کارنامه خود را به گناه صد عن سبیل الله هم آلوده کرد. ]]>
شجره خبیثه ملعونه آل‌سعود لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارد 2016-09-07T18:28:46+01:00 2016-09-07T18:28:46+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7057 حاج رمضان انصاری رهبر معظم انقلاب: شجره خبیثه ملعونه آل‌سعود لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارد حضرت آیت الله خامنه‌‍ ای سکوت دولتها و حتی علما، فعالان سیاسی، روشنفکران و نخبگان جهان اسلام در قبال شهادت ۷ هزار زائر بی‌گناه را، «بلای بزرگ امت اسلامی» خواندند. صراط: حضرت آیت الله خامنه‌‍ ای سکوت دولتها و حتی علما، فعالان سیاسی، روشنفکران و نخبگان جهان اسلام در قبال شهادت ۷ هزار زائر بی‌گناه را، «بلای بزرگ امت اسلامی» خواندند. رهبر معظم انقلاب:

حضرت آیت الله خامنه‌‍ ای سکوت دولتها و حتی علما، فعالان سیاسی، روشنفکران و نخبگان جهان اسلام در قبال شهادت ۷ هزار زائر بی‌گناه را، «بلای بزرگ امت اسلامی» خواندند.
صراط: حضرت آیت الله خامنه‌‍ ای سکوت دولتها و حتی علما، فعالان سیاسی، روشنفکران و نخبگان جهان اسلام در قبال شهادت ۷ هزار زائر بی‌گناه را، «بلای بزرگ امت اسلامی» خواندند. ]]>
ایزدی در گفت‌وگو با فارس: قرارداد FATF فاجعه‌آمیزتر از کاپیتولاسیون است 2016-09-03T13:43:16+01:00 2016-09-03T13:43:16+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7056 حاج رمضان انصاری ایزدی در گفت‌وگو با فارس:قرارداد FATF فاجعه‌آمیزتر از کاپیتولاسیون است/ دولت تدبیر عامل اجرای سیاست‌های آمریکا در داخل کشور شده است یک کارشناس مسائل بین‌الملل قرارداد FATF را فاجعه‌آمیزتر از کاپیتولاسیون عنوان کرد و گفت: با قراداد FATF ما دچار خود تحریمی نهادهایی همچون سپاه و وزارت دفاع می‌شویم که کار آنها تامین امنیت کشور است و این فاجعه دستپخت دوستان در وزارت خارجه است. فؤاد ایزدی کارشناس مسائل آمریکا و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خب

ایزدی در گفت‌وگو با فارس:

قرارداد FATF فاجعه‌آمیزتر از کاپیتولاسیون است/ دولت تدبیر عامل اجرای سیاست‌های آمریکا در داخل کشور شده است

خبرگزاری فارس: قرارداد FATF فاجعه‌آمیزتر از کاپیتولاسیون است/ دولت تدبیر عامل اجرای سیاست‌های آمریکا در داخل کشور شده است

یک کارشناس مسائل بین‌الملل قرارداد FATF را فاجعه‌آمیزتر از کاپیتولاسیون عنوان کرد و گفت: با قراداد FATF ما دچار خود تحریمی نهادهایی همچون سپاه و وزارت دفاع می‌شویم که کار آنها تامین امنیت کشور است و این فاجعه دستپخت دوستان در وزارت خارجه است.

فؤاد ایزدی کارشناس مسائل آمریکا و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به برنامه دولت برای اجرای تحریم‌های غرب در داخل کشور با توافق FATF اظهار داشت: اتفاقی که در قالب توافق FATF در حال رخ دادن است، خاص کشور ما نیست و آمریکا سال‌هاست برای فشار بر کشورهایی که با آنها مشکل دارد، از این روش استفاده می‌کند و نسبت به برخی گروه‌ها مانند حزب‌الله لبنان از این روش فشار استفاده کرده است.

]]>
ضربه کاری علمای اهل‌سنت جهان به آل‌سعود/ بیانیه کنفرانس گروزنی: تبرئه اهل‌سنت از وهابیت 2016-09-03T13:39:37+01:00 2016-09-03T13:39:37+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7055 حاج رمضان انصاری ضربه کاری علمای اهل‌سنت جهان به آل‌سعود/ بیانیه کنفرانس گروزنی: تبرئه اهل‌سنت از وهابیت شناسه خبر: 1176744 سرویس: بین الملل ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰ هفته گذشته کنفرانسی با حضور علمای مطرح اهل‌سنت در گروزنی پایتخت چچن برگزار شد که شرکت‌کنندگان در بیانیه پایانی بر برائت خود از فرقه جعلی وهابیت تأکید کردند و آن را خارج از مذهب اهل‌سنت دانستند. ضربه کاری علمای اهل‌سنت جهان به آل‌سعود/ بیانیه کنفرانس گروزنی: تبرئه اهل‌سنت از وهابیت
شناسه خبر: 1176744 سرویس: بین الملل
کنفرانس گروزنی وهابیت

هفته گذشته کنفرانسی با حضور علمای مطرح اهل‌سنت در گروزنی پایتخت چچن برگزار شد که شرکت‌کنندگان در بیانیه پایانی بر برائت خود از فرقه جعلی وهابیت تأکید کردند و آن را خارج از مذهب اهل‌سنت دانستند.

]]>
امام خامنه‌ای سیاست‌های کلی خانواده را ابلاغ کردند 2016-09-03T13:36:39+01:00 2016-09-03T13:36:39+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7054 حاج رمضان انصاری امام خامنه‌ای سیاست‌های کلی خانواده را ابلاغ کردند شناسه خبر: 1176665 سرویس: سیاسی ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰ رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «خانواده» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شده، ابلاغ کردند. امام خامنه‌ای سیاست‌های کلی خانواده را ابلاغ کردند
شناسه خبر: 1176665 سرویس: سیاسی
رهبری

رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «خانواده» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شده، ابلاغ کردند.

]]>
کاسب تحریم همسایه دیوار به دیوار تیم مذاکره‌کننده بود! 2016-09-03T13:35:11+01:00 2016-09-03T13:35:11+01:00 tag:http://astarab.mihanblog.com/post/7053 حاج رمضان انصاری شریعتمداری: کاسب تحریم همسایه دیوار به دیوار تیم مذاکره‌کننده بود! شریعتمداری گفت:اگر منتقدان برجام کاسب تحریم بودند از برجامی که تحریمی را لغو نکرده استقبال می‌کردند. صراط: مدیر مسئول کیهان با بیان اینکه کاسب تحریم جاسوسی است که در طول مذاکرات همسایه دیوار به دیوار تیم مذاکره کننده بوده است، گفت:اگر منتقدان برجام کاسب تحریم بودند از برجامی که تحریمی را لغو نکرده استقبال می‌کردند.حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در گفت‌گو با فارس درباره اظهار نظر ظریف که بار دی شریعتمداری:
کاسب تحریم همسایه دیوار به دیوار تیم مذاکره‌کننده بود!
شریعتمداری گفت:اگر منتقدان برجام کاسب تحریم بودند از برجامی که تحریمی را لغو نکرده استقبال می‌کردند.
صراط: مدیر مسئول کیهان با بیان اینکه کاسب تحریم جاسوسی است که در طول مذاکرات همسایه دیوار به دیوار تیم مذاکره کننده بوده است، گفت:اگر منتقدان برجام کاسب تحریم بودند از برجامی که تحریمی را لغو نکرده استقبال می‌کردند.

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در گفت‌گو با فارس درباره اظهار نظر ظریف که بار دیگر مخالفان برجام را کاسب تحریم نامیده بود، گفت: اگر منتقدان برجام کاسب تحریم بودند بایستی از برجامی که هیچ تحریمی را لغو نکرده است استقبال می‌کردند نه اینکه با آن مخالفت کنند! چرا که با لغو تحریم‌ها به کسب و کار آنها لطمه می‌خورد! ]]>