مترین سهم آل‌سعود اعدام است
واکنش شریعتمداری به اظهارات روحانی درباره ماجرای سفارت عربستان/ اینها بهانه‌های دم‌دستی است
شریعتمداری به اظهارات روحانی که گفته بود اگر عده‌ای به سفارت عربستان حمله نمی‌کردند، برگ برنده در دستان ایران بود واکنش نشان داد. او همچنین گفت: یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ الان در عربستان حاکمیت دارند.
صراط: مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ الان در عربستان حاکمیت دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان بعدازظهر امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی ضد جنایات آل سعود اظهار داشت: این راهپیمایی کمترین نوع لبیکی است که می‌توان به فرمایشات مقام معظم رهبری داشت. وی افزود: شایسته است که آل‌سعود هم به سختی مجازات و هم از حرمین شریفین اخراج شوند. کمترین سهم این رژیم به یقین به خاطر جنایاتی که مرتکب شده، اعدام است.

شریعتمداری درباره اظهارات رییس‌جمهور مبنی بر اینکه اگر عده‌ای به سفارت عربستان حمله نمی‌کردند، برگ برنده در دستان جمهوری اسلامی بود تصریح کرد: این صحبت‌ها بهانه‌های دم‌دستی است. آن‌هایی که به سفارت حمله کردند، مورد مجازات قرار گرفتند و الان پرونده‌ها هم در جریان است.

وی ادامه داد: رد شدن از چراغ قرمز و بمب اتمی در هیروشیما هر دو خطاست؛ آیا می‌توانیم این دو را با هم مقایسه کنیم؟ آل‌سعود این همه دست به جنایت زده و این همه آدم کشته است. بان کی مون دبیرکل سازمان ملل به‌خاطر اسناد و شواهد غیرقابل انکار، رژیم آل سعود را جزو جنایتکاران جنگی و کودک‌کش ها قرار داد اما بعد حرفش را پس گرفت.

شریعتمداری همچنین در واکنش به اظهارات ولیعهد عربستان که گفته بود ایران در موضوع ارسال نکردن حجاج به مراسم حج، سیاسی‌کاری کرده است گفت: از آن‌ها چه انتظاری داریم؟ چنین اظهاراتی اوج کاری است که از دستشان برمی‌آید.

مدیرمسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: این‌ها یک مشت آدم دم‌دستی و چیپ هستند که الان در عربستان حاکمیت دارند. آل‌سعود رسواتر از چیزی است که بخواهد با این توجیهات، جنایات خود را برای توده‌های مردم توضیح بدهد.

نوشته شده در دوشنبه 22 شهریور 1395 ساعت 12:50 ق.ظ | آخرین ویرایش در دوشنبه 22 شهریور 1395 ساعت 12:53 ق.ظ