امام جمعه آستارا:

اتحاد مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

خبرگزاری فارس: اتحاد مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

امام جمعه آستارا با بیان اینکه امروز جهان اسلام گرفتار تفرقه بزرگی شده است، گفت: اتحاد مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت‌الاسلام کاظم حافظ‌نیا امروز در نماز عید فطر با تبریک این عبد بزرگ، اظهار کرد: عید فطر پاداش خداوند به روزه‌داران با تقوا است.

وی با بیان اینکه مسلمانان یک ماه عبادت خداوند را به جا آوردند، افزود: عید فطر یکی از اعیاد بزرگ اسلام و مسلمانان جهان است.

وی با بیان اینکه مسلمانان یک ماه عبادت خداوند را به جا آوردند، افزود: عید فطر یکی از اعیاد بزرگ اسلام و مسلمانان جهان است.

خطیب جمعه آستارا با اشاره به اینکه مسلمانان در ماه مبارک رمضان به خدا نزدیک‌تر شدند، تصریح کرد: دوری از گناه و دعا و نیایش به درگاه ایزد متعال در ماه مبارک رمضان فرصتی برای نزدیکی مسلمانان به خالق هستی را فراهم کرد.

وی به وضعیت امروز جهان اسلام اشاره کرد و گفت: امروز جهان اسلام گرفتار تفرقه بزرگی شده و دشمنان اسلام با ایجاد گروه‌های داعش و تکفیری و  ارتکاب جنایت‌های بسیار توسط آنها، سعی در مخدوش کردن چهره اسلام دارند.

حافظ‌نیا با تصریح بر اینکه امروز جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد است، خاطرنشان کرد: بصیرت و هوشیاری مسلمانان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

وی حفظ اتحاد در داخل را نیز مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: مسؤولان باید با حفظ اتحاد و جلب اعتماد مردم، به ارائه خدمت بپردازند و از در راستای برطرف شدن مشکلات جامعه تلاش کنند.

امام جمعه آستارا با بیان اینکه برطرف شدن مشکلات اقتصادی از دغدغه‌های مهم مردم است، متذکر شد: مسؤولان برای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش مضاعف داشته باشند.

انتهای پیام/2300/ن20نوشته شده در چهارشنبه 16 تیر 1395 ساعت 05:12 ب.ظ | آخرین ویرایش در چهارشنبه 16 تیر 1395 ساعت 05:15 ب.ظ