سیدحسن خمینی در جمع خبرنگاران اعلام کرد

مواجهه ۳ گروه با عضویت بنده در مجلس خبرگان رهبری/ مستقل می‌آیم

اکبر هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی

سیدحسن خمینی ضمن اشاره به مواجهه ۳ گروه با حضور وی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: در انتخابات خبرگان به شکل مستقل حضور پیدا می‌کنم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، سیدحسن خمینی در حاشیه ثبت نام برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران طی سخنان کوتاهی اظهار داشت: در هفته گذشته که بحث حضور من در انتخابات خبرگان مطرح شد با 3 نوع مواجهه با این مسئله روبرو شدیم.

وی یادآور شد: گروهی از این امر استقبال کردند و برادر کوچک خود را مورد ملاطفت و لطف قرار دادند.

سیدحسن خمینی گفت: دوستان دیگری هم بودند که به نوعی مسئله را نقد کردند که از آنها نیز تشکر می‌کنم.

وی افزود: دسته سومی این امر را به عنوان یک اختلاف و شکاف در نظام جمهوری اسلامی معرفی کردند که در این باره باید اشاره کنم اساسا حضورم در انتخابات به طبع فرمایش امام بزرگوارمان است که همه ما را به دفاع از مبانی جمهوری اسلامی ایران تا پای جان تشویق کردند. 

سید حسن خمینی گفت: افراد بسیار زیادی برای اعتلای نام کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی، ایثار کردند و گروهی از سلامت و آبروی خود گذشتند که ما نیز امام به ما آموختند که برای حفظ تقویت و تحکیم جمهوری اسلامی ایران باید از همه اینها گذشت البته بنده هم اگر کوچکترین آبرویی دارم در این مسیر گذاشته‌ام. 

وی همچنین اضافه کرد: همانگونه که اخوی بنده اعلام کردند به صورت مستقل وارد انتخابات خبرگان شدم و دست یکایک ملت شریف و جوانان گرانقدر کشورمان را به گرمی می‌فشارم.

این خبر در حال تکمیل است...

انتهای پیام/نوشته شده در جمعه 27 آذر 1394 ساعت 12:15 ب.ظ | آخرین ویرایش در جمعه 27 آذر 1394 ساعت 12:17 ب.ظ